Результати журіння 2020


НАГОРОДИXIІІ Національної Бієнале ПРИРОДА 2020
На конкурс надійшло 896 робіт 119 авторів із 22 областей УкраїниДо експозиції відібрано 90 робіт 48 автора із 19 областей та АР Крим
Номінація «Слід людини»Перше місцеЗолота медаль Національної спілки фотохудожників УкраїниВіталій ПОПКОВ, Олександрія – за роботи «Лихо» та «Триптих на вирубці»Друге місцеСрібна медаль Національної спілки фотохудожників УкраїниТарас ПЕРУН, Чернівці – за роботу «Без назви»Третє місцеБронзова медаль Національної спілки фотохудожників УкраїниОлег ЖИЛІН, Рівне – за роботу «За що?»
ДИПЛОМИНаціональної спілки фотохудожників України1-го ступеняВалентин АЛЕКСАНДРОВ, Старобільськ – за роботу «Щасливе дитинство»2-го ступеня Антон ПЕТРУСЬ, Баришівка – за роботу «Льодовий полон»3-го ступеня Ольга КУКУШ, Івано-Франківськ – за роботу «Steps»

Номінація «Пейзаж, флора і фауна»Перше місцеЗолота медаль Національної спілки фотохудожників УкраїниВіктор КОШМАЛ, Чернігів – за роботу «Незвичайне поруч» Друге місцеСрібна медаль Національної спілки фотохудожників УкраїниМихайло ПЕЦКОВИЧ, Ясениця – за роботу «Зимовий килим»Третє місцеБронзова медаль Національної спілки фотохудожників УкраїниВалерій ЧЕРНЯК, Старобільськ – за роботу «Табун і біг»
ДИПЛОМИНаціональної спілки фотохудожників України1-го ступеняАнтон ПЕТРУСЬ, Баришівка – за роботу «Світло»2-го ступеня Олег ЖИЛІН, Рівне – за роботу «Казковий світ»3-го ступеня Сергій БУГАЄНКО, Суми – за роботу «р.Псел»

Номінація «Фото з висоти пташиного польоту»Перше місцеЗолота медаль Національної спілки фотохудожників УкраїниАнтон ПЕТРУСЬ, Баришівка – за роботу «Мрії» Друге місцеСрібна медаль Національної спілки фотохудожників УкраїниМихайло ПЕЦКОВИЧ, Ясениця – за роботу «Тумани, промені 7»Третє місцеБронзова медаль Національної спілки фотохудожників УкраїниЗорян ЛІЩИНСЬКИЙ, Бібрка – за роботу «Намисто зими»
ДИПЛОМИНаціональної спілки фотохудожників України1-го ступеняЗорян ЛІЩИНСЬКИЙ, Бібрка – за роботу ««…line of fields…»2-го ступеня Антон ПЕТРУСЬ, Баришівка – за роботу «Єдність»3-го ступеня Володимир ОГЛОБЛІН, Харків – за роботу «Шлях ріки -1»

ДИПЛОМУправління екології та природних ресурсів Івано-Франківської облдержадміністраціїОльга КУКУШ, Івано-Франківськ – за роботу «Urbanization»
Спеціальний приз імені Петра КРУПИ від Жешівського Фотографічного Товариства (RSF, Polska)Зорян ЛІЩИНСЬКИЙ, Бібрка – за роботу «Намисто зими» Грамота Івано-Франківського краєзнавчого музеюМикола ДАНЮК, Олевськ – за роботу «Нікіта»
Грамота відділу культури та туризму Тисменицької райдержадміністраціїАнатолій ГЛЕБ, НСФХУ, фк «Колумб», Івано-Франківськ - за роботу «Апокаліпсис»Євгеній БОЯРЧУК, AFIAP, НСФХУ, Луцьк – за роботу «Лісовий портрет»Юлія БЕРКУТА, Київ – за роботу «Земля за полярним колом»
Диплом Центру Сучасного Мистецтва (Івано-Франківськ)Спеціальний приз ЦСМ — за творчий пошукРуслан ВЕСЕЛИЙ, Івано-Франківськ — за роботу «Стежка»


Шорт-лист

Номінація «Слід людини»
001/013 «On the bridge», Юрій ШЕВЧЕНКО, Харків002/019 «Terra Galicia», Юрко ДЯЧИШИН, НСФХУ, Львів003/020 «Галицький Burning Man», Юрко ДЯЧИШИН, НСФХУ, Львів004/032 «Вид на море», Юлія ГОМЕЛЯК, НСФХУ, Івано-Франківськ005/034 «Симетрії міста», Юлія ГОМЕЛЯК, НСФХУ, Івано-Франківськ006/049 «Глобальне промерзання», Володимир ОГЛОБЛІН, НСФХУ, Харків007/060 «Графіка закарпатської ими», Володимир ДУБАС, EFIAP,НСФХУ, Львів008/065 «Біблейське», Віталій ПОПКОВ, НСФХУ, Олександрія009/065 «Триптих на вирубці», Віталій ПОПКОВ, НСФХУ, Олександрія010/066 «Лихо», Віталій ПОПКОВ, НСФХУ, Олександрія011/068 «Послання», Віталій ПОПКОВ, НСФХУ, Олександрія012/083 «Щасливе дитинство», Валентин АЛЕКСАНДРОВ, AFIAP, НСФХУ, Старобельск013/096 Без назви, Тарас ПЕРУН, НСФХУ, нфк “Позитив”, Чернівці014/120 «Дорогами кар’єру», Сергій КНИШ, Кривий Ріг015/135 Без назви, Роман ОСТАПЧУК, НСФХУ, Чернівці016/136 «Колочава», Роман МИХАЙЛЮК, НСФХУ, Івано-Франківськ017/152 «Mermaid», Ольга КУКУШ, AFIAP, НСФХУ, нфк "Колумб", Івано-Франківськ018/154 «Steps», Ольга КУКУШ, AFIAP, НСФХУ, нфк "Колумб", Івано-Франківськ019/155 «Urbanization», Ольга КУКУШ, AFIAP, НСФХУ, НФК"Колумб", Івано-Франківськ020/174 «Безлюдниця», Олексій КОНЧЕНКО, НСФХУ, Київ021/175 «Загублений острів», Олексій КОНЧЕНКО, НСФХУ, Київ022/186 «Ліс у вогні», Олександр БУСЛЕНКО, НСФХУ, фк «Час», Рівне023/191 «За що?», Олег ЖИЛІН, EFIAP, НСФХУ, Рівне024/196 «Мертвий сезон», Олег ВОЛОЩУК, Голова Вінницького фк "Обрій", Вінниця025/249 «Острівець надії», Маруся СЛОБОЖАН, Київ026/276 «Оптиміст», Ігор ЖОЛОБАК, НСФХУ, Губиниха027/279 «Залишити слід…А не наслідити на цій планеті», Ігор МАТВІЄНКО, НСФХУ, Запорізький фк, Якимівка028/319 «Льодовий полон», Антон ПЕТРУСЬ, Баришівка029/331 «Туман», Анна ШАЦ, НСФХУ, фк "Фотон-2" "Город", Одеса030/358 «Апокаліпсис», Анатолій ГЛЕБ, НСФХУ, фк «Колумб», Івано-Франківськ
Номінація «Пейзаж, флора і фауна»
001/005 «Табун і біг», Валерій ЧЕРНЯК, НСФХУ, Старобільск002/016 «Arctic avocado», Юрій ШЕВЧЕНКО, Харків003/017 «Осінь в Криму», Юрій ШЕВЧЕНКО, Харків004/028 «Холодний світанок», Сергій МАРКОВ, Дніпро005/057 «Нікіта», Микола ДАНЮК, НСФХУ, Олевськ006/089 Без назви, Роман ОСТАПЧУК, НСФХУ, фк "Позитив", Чернівці007/108 «За хвилину до віхоли», Олена ДОЛЖЕНКО, НСФХУ, Харків008/111 «Соняшникові моря Слобожанщини», Олена ДОЛЖЕНКО, НСФХУ, Харків009/156 «Довгоноса красуня», Сергій МІРОШНИК, НСФХУ, фк 9х12, Київ010/157 «Зеленоокий», Сергій МІРОШНИК, НСФХУ, фк 9х12, Київ011/158 «Комар-дзвінець», Сергій МІРОШНИК, НСФХУ, фк 9х12, Київ012/190 «Зимовий килим», Михайло ПЕЦКОВИЧ, Ясениця013/193 «Високі гори», Юрій ЧЕРНЕВИЙ, EFIAP/s, PPSA, НСФХУ, нфк "Промінь" м.Долина, Болехів014/211 «Ванільний ранок», Владислав ТИМОШЕНКО, Черкаси015/222 «Лісовий портрет», Євгеній БОЯРЧУК, AFIAP, НСФХУ, Луцьк016/223 «Льодовий вибух», Євгеній БОЯРЧУК, AFIAP, НСФХУ, Луцьк017/251 «Суат», Олег ВОЛОЩУК, Голова Вінницького фк "Обрій", Вінниця018/265 «Портал», Антон ПЕТРУСЬ, Баришівка019/266 «Світло», Антон ПЕТРУСЬ, Баришівка020/311 «Карпатська акварель», Михайло ФІЗЯР, Львів021/331 «Незвичайне поруч», Віктор КОШМАЛ, НСФХУ, Чернігів022/336 «Полон імли», Олександра КОХАН, Івано-Франківськ023/365 «Казковий світ», Олег ЖИЛІН, EFIAP, НСФХУ, Рівне024/378 «Зрілість», Ігор ХАНАРІН, Івано-Франківськ025/389 «Жито і жук», Олександр МУРАФА, НСФХУ, Івано-Франківськ026/390 «Зелений кадр», Олександр МУРАФА, НСФХУ, Івано-Франківськ027/412 Без назви, Тетяна ПАВЛИК, НСФХУ, НСХУ, нфк "Колумб", Івано-Франківськ028/423 «Вечір в царській бухті», Андрій УСТИНОВИЧ, EFIAP EDISF, НСФХУ, Феодосія, Крим029/430 «Сейм», Сергій БУГАЄНКО, НСФХУ, Суми030/434 «р.Псел», Сергій БУГАЄНКО, НСФХУ, Суми
Номінація «Фото з висоти пташиного польоту»
001/001 «Намисто зими», Зорян ЛІЩИНСЬКИЙ, Бібрка002/002 «…line of fields…», Зорян ЛІЩИНСЬКИЙ, Бібрка003/004 «WC», Зорян ЛІЩИНСЬКИЙ, Бібрка004/006 «Ісландський шлях», Юрій ШЕВЧЕНКО, Харків005/007 ««Великий» ісландський каньон», Юрій ШЕВЧЕНКО, Харків006/008 «Кам’янець-Подільська фортеця», Юрій ШЕВЧЕНКО, Харків007/009 «Осінь на Харківщині», Юрій ШЕВЧЕНКО, Харків008/010 «Земля богів», Юрій ШЕВЧЕНКО, Харків009/018 «Земля за полярним колом», Юлія БЕРКУТА, Київ010/020 «Шлях ріки -1», Володимир ОГЛОБЛІН, НСФХУ, Харків011/022 «Шлях ріки -3, Володимир ОГЛОБЛІН, НСФХУ, Харків012/025 «Повітряна куля», Володимир ДУБАС, EFIAP,НСФХУ, Львів013/031 «Eden», Сергій ЛАЗУТКІН, Одеса014/035 «Стежка», Руслан ВЕСЕЛИЙ, Івано-Франківськ015/036 «Земля весною», Руслан ВЕСЕЛИЙ, Івано-Франківськ016/038 «Дорога», Руслан ВЕСЕЛИЙ, Івано-Франківськ017/039 «Рядність», Павло ДВОЙНОС, Черкаси018/041 «Античне озеро», Павло ДВОЙНОС, Черкаси019/042 «Зимові болота», Павло ДВОЙНОС, Черкаси020/043 «Коли річка зустрічає море», Павло ДВОЙНОС, Черкаси021/046 «Ранок на Гьомере», Олена ДОЛЖЕНКО, НСФХУ, Харків022/049 «Ранкова тиша», Олександр РОКОСОВИК, Хуст023/052 «Нищівна сила», Олександр БУСЛЕНКО, НСФХУ, фк «Час», Рівне024/059 «Тумани, промені 7», Михайло ПЕЦКОВИЧ, Ясениця025/062 «Дорога на Олександрівку», Дмитро КИСЕЛЬОВ, Львів026/065 «Діаманти», Антон ПЕТРУСЬ, Баришівка027/066 «Мрії», Антон ПЕТРУСЬ, Баришівка028/068 «Єдність», Антон ПЕТРУСЬ, Баришівка029/070 «Рідкісні дерева», Антон КУБА, Івано-Франківськ030/081 «Масовий вибух в кар’єрі Південного ГЗК», Андрій ДАНИЛЮК, Кривий Ріг

Вікова категорія до 15 років
На конкурс надійшло 313 робіт 59 авторів із 16 областей УкраїниДо експозиції відібрано 11 робіт 9 авторів із 5 областей
Номінація «Слід людини»Перше місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 1-го ступеняЄвгенія ТАРАСОВА, Суми - за роботу "Порив"Друге місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 2-го ступеняВіолетта ТИШЛІЄВА, Суми - за роботу "Urbun II"Третє місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 3-го ступеняОлег ТОМАШЕВСЬКИЙ, Микуличин - за роботу "Твій дім навиворіт"
Номінація «Пейзаж, флора і фауна»Перше місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 1-го ступеняАнастасія ДОВГА, Біла Церква - за роботу "Морози"Друге місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 2-го ступеняАртем САМУСЬ, Харків - за роботу "В одному настрої"Третє місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 3-го ступеняАртем САМУСЬ, Харків - за роботу ""Малахітова" ящірка"
Номінація «Фото з висоти пташиного польоту»Перше місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 1-го ступеняОлег ТОМАШЕВСЬКИЙ, Микуличин - за роботу "Столітні береги часу"

Шорт-лист
Номінація «Слід людини»
001/003 «Порив», Євгенія ТАРАСОВА, Суми002/014 «Urbun II», Віолетта ТИШЛІЄВА, Суми003/052 «Твій дім навиворіт», Олег ТОМАШЕВСЬКИЙ, Микуличин004/072 Без назви, Марія ДАБІЖА, Київ005/082 «Діалог», Кіріл САВЕНКО, Суми006/091 «Самотність», Ілля БАРАНОВ, Суми007/100 «По колії життя», Даніїл ДОЛГАНОВ, Кривий Ріг
Номінація «Пейзаж, флора і фауна»
001/039 ««Малахітова»» ящірка», Артем САМУСЬ, Харків002/042 «В одному настрої», Артем САМУСЬ, Харків003/044 «Морози», Анастасія ДОВГА, Біла Церква
Номінація «Фото з висоти пташиного польоту»001/010 «Столітні береги часу», Олег ТОМАШЕВСЬКИЙ, Микуличин


Вікова категорія від 16 до 20 років
На конкурс надійшло 249 робіт 40 авторів із 12 областей УкраїниДо експозиції відібрано 11 робіт 9 авторів із 5 областей
Номінація «Слід людини»Перше місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 1-го ступеняКатерина КУЗЕВИЧ, Івано-Франківськ - за роботу "Жахливо красиво"Друге місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 2-го ступеняАнастасія ШАПОРЕНКО, Київ - за роботу "Тиша імли"Третє місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 3-го ступеняЛада СОЛОВЬОВА, Голубівка - за роботу Без назви
Номінація «Пейзаж, флора і фауна»Перше місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 1-го ступеняАнастасія ШАПОРЕНКО, Киїів - за роботу "Життя у тріщині"Друге місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 2-го ступеняІван ПАДАЛКА, Долина - за роботу "Колоски пшениці глибоко вночі"Третє місцеДИПЛОМ Національної спілки фотохудожників України 3-го ступеняРостислав МУРАФА, Івано-Франківськ - за роботу "Не спиться"

Шорт-лист
Номінація «Слід людини»
001/002 «Тиша імли», Анастасія ШАПОРЕНКО, Київ002/013 «Жахливо красиво», Катерина КУЗЕВИЧ, Івано-Франківськ003/051 Без назви, Лада СОЛОВЬОВА, Голубівка004/055 «Де все бере початок», Вікторія КОНДРАШОВА, Іванівка005/063 «Емоції», Володимр ГРИЦИК, Суми006/064 «Вони всі», Володимир ГРИЦИК, Суми
Номінація «Пейзаж, флора і фауна»
001/001 «Життя у тріщині», Анастасія ШАПОРЕНКО, Київ002/007 «Колоски пшениці глибоко вночі», Іван ПАДАЛКА, Долина003/109 Без назви, Іван ДМИТРУК, Черемхів004/122 «Дорога», Андрій КУРЕЦЬ, Івано-Франківськ005/140 «Не спиться», Ростислав МУРАФА, Івано-Франківськ